К постам Опубликовано: 2016-11-16

Як безкоштовно перевірити відвідуваність сайту онлайн

Відвідуваність сайту (обсяг трафіку) - показник якості сайту. Статистика свого сайту доступна вебмайстру в повному обсязі, чого не скажеш про чужий.

Статистика чужого сайта цікава веб-майстру з таких причин:

 • - при аналізі конкурентів;
 • - для оцінки привабливості сайту і можливості використання як рекламного майданчика;
 • - для оцінки якості потенційного посилального донора.

Як перевірити відвідуваність сайту онлайн Найпопулярніші системи статистики сайтів - Google Analytics, Яндекс Метрика, LiveInternet. Якщо статистика сайту відкрита (таке буває) інформацію отримати не становить праці. Але що робити, якщо статистика закрита?

Чим менше показник Alexa, тим вище показник відвідуваності сайту. На сайті Alexa доступна інформація про найбільш відвідуваних сайтах в розрізі країн і сегментів (категорій). Дізнатися відвідуваність сайту на SimilarWeb

SimilarWeb - популярний серед вебмайстрів ресурс, показує, що обсяг трафіку, його структуру, сайти-реферали, гендерний та територіальний зріз аудиторії сайту. Статистика сайту (трафік) за SimilarWeb відрізняється від даних Google Analytics на два - три відсотки (в більшу сторону) і може вважатися точним показником для популярних інтернет-ресурсів. Якщо відвідуваність сайту менше 10000 візитів на місяць, то на показник Estimated Monthly Visits SimilarWeb краще не орієнтуватися.

Як перевірити трафік в SpyWords. SpyWords - один з популярних сервісів аналізу конкурентів. Серед іншого він показує обсяг трафіку з Яндекс і Google. Дані в цьому сервісі оновлюються раз на тридцять днів. Враження про обсяг трафіку скласти можна. SpyWords насамперед цікавий своїми сервісами "Битва доменів", "Війна доменів". Як перевірити відвідуваність сайту в SEMrush SEMrush, як і SpyWords, є сервісом аналізу конкурентів, тільки з більш широким інструментарієм. Перед початком аналізу потрібно правильно вибрати базу даних, наприклад, для російськомовних сайтів потрібно вибрати - UA. SEMrush показує динаміку пошукового та рекламного трафіку з Google. Це дасть можливість оцінити привабливість сайту для рекламодавців і чи існують щодо сайту ризик отримати заходи, вжиті вручну, або потрапити під вплив алгоритму Penguin.

Перевірка трафіку в Ahrefs Якщо сказати, що Ahrefs є одним з найпопулярніших сервісів для вебмайстрів - нічого не сказати. Три місяці тому Ahrefs почав активно впроваджувати нові інструменти, в тому числі з'явився Positions Explorer, який показує динаміку пошукового трафіку з Google Поки до цього інструменту підключені бази даних US і UK. База даних RU поки не підключена. Positions Explorer цікавий в першу чергу тим, хто цікавиться американськими і англійськими сайтами. Статистика сайту за допомогою коду Дізнайтеся статистику сайту підставивши нижче наведені посилання замість site.ru потрібний вам домен.

Для Rambler http://top100.rambler.ru/?query=site.ru&stat=1 Для LiveInternet http://counter.yadro.ru/values?site=site.ru

Для Alexa http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/site.ru На закінчення хочу вам запропонувати свій інструмент - простеньку відкривачку інформації про трафік сайту. Перевірити Використання на практиці Незважаючи на те, що Google негативно ставиться до купівлі посилань, розглянемо приклад, як вибрати на посилальної біржі хорошого реферального донора.

Встановлюєте фільтр з такими параметрами:

 • - ТИЦ від 700
 • - Відвідуваність на добу від 1000
 • - Контекстні посилання
 • - Ігнорувати майданчики, від яких були відмови
 • - Ігнорувати сайти, які беруть участь у автобіржах
 • - GoGetLinks траст від 8
 • - Індексація не нижче 95%
 • - Вихідні посилання не вище 10%

Отриманий список експортуєте в Excel. Використовуючи інструмент Масова перевірка зворотних посилань від Majestic (доступний тільки для передплатників) отримуєте показники TF і CF. На їх основі визначаєте Trust Ratio для кожного домену використовуючи цю методику. Сортуєте домени за Trust Ratio в порядку зростання. З отриманого списку видаляєте домени, які нижче встановленого вами межі якості. Перевіряєте відвідуваність залишилися сайтів використовуючи, наприклад, інструмент масової перевірки доменів сервісу raskruty.ru. Іноді цей інструмент не показує інформацію з даними Яндекс Метрики і LiveInternet. У цьому випадку використовуйте альтернативні сервіси, зазначені в статті. Обов'язково зверніть увагу на динаміку пошукового трафіку від Google використовуючи сервіс SEMrush. Це дозволить вам спрогнозувати ймовірність того, що відібрані вами домени або підпали під санкції Google, або підпадуть найближчим часом.