К постам Опубликовано: 2016-11-15

Вконтакте - просування в соціальних мережах

Просування в соціальних мережах Напевно, вже ні один вебмайстер не ігнорує для розкрутки в Інтернет свого вебсайту. Це закономірно, оскільки більшість користувачів Інтернет мають акаунти у тій чи іншій соціальній мережі. Ну, а зайти з ранку в улюблену соціальну мережу вже є для багатьох такою ж звичкою, як випити чашечку кави або чаю. У мене теж є акаунти в Twitter, Вконтакте, FB і в багатьох інших соціальних мережах.

Не дивлячись на те, що Вконтакті є найпопулярнішою соціальною мережею на теренах колишнього СРСР, у мене ніяк не доходили руки до розкрутки своєї групи Вконтакте. Проаналізувавши ціни на SEO послуги, я вирішив, що пора більш серйозно поставитися до просування в соціальних мережах. Для розкрутки групи в Вконтакте я створив три фейкових аккаунта, купив ще кілька дійсних облікових записів, придбав програму розкрутки, обзавівся ключем до антикапчі. Після всіх цих приготувань, я з виглядом досвідченого реаніматолога приступив до воскресіння своєї групи в Вконтакте. Для початку я створив внутрішні сторінки групи. Потім створив меню групи і меню для внутрішніх сторінок. Мені допомогла накрутка передплатників Вконтакте. Через два дні учасників у моїй групі у Вконтакті було вже більше ста і я планую поступово довести кількість учасників групи до 5000. Хочете дізнатися, чим може бути здійснена накрутка передплатників Вконтакте?

Фейковий аккаунт і накрутка передплатників Вконтакте Фейковий аккаунт в Вконтакте - обліковий запис, який використовується для анонімного спілкування і в основному для цілей, для яких основний аккаунт застосовувати не доцільно. C його допомогою може здійснюватись накрутка передплатників Вконтакте. Чим корисний фейковий аккаунт?

По-перше: він забезпечує анонімність та безпеку (у разі його блокування або злому основний аккаунт не постраждає).

По-друге: можна пограти в триголового Змія Горинича, імітуючи активність в групі, накручуючи лайки і т. п.

Просування сайту Вконтакте з використанням програм набагато полегшує цей процес і зменшує трудовитрати. Практичні поради новачкові і накрутка передплатників вконтакте

1. Визначте для себе тактику розкрутки групи в Вконтакте. Ви повинні для себе вирішити, чи будете ви нарощувати число учасників швидко або повільно. Особисто я раджу вам не поспішати і не намагатися намолотити 1000 учасників за 2 дні. Організуйте цей процес так, що б це виглядало максимально природно.

2. Виходячи з вашого рішення по п. 1, купіть потрібну вам кількість акаунтів. Купуйте акаунти невеликими партіями.

3. Настройка завдання "Запрошення в друзі" Використовуйте поточні акаунти з вкладки акаунти. Не використовуйте проксі (якщо ви не збираєтеся його оплачувати). Задайте критерії учасників групи в Вконтакте. Рекомендую вибрати на початковому етапі "Спрощені критерії" і вже в цій вкладці встановити курсор в клітинці "Онлайн", "З фотографією". У критерії відбору за віком я вказав "від 19". Ви можете для себе задати будь-який підходящий для вас віковий інтервал.

4. Настройка завдання "Запрошення друзів у групи" Налаштування цього завдання відрізняється від налаштування завдання "Запрошення в друзі" лише тим, що дуже важливо встановити курсор в клітинці "Запрошувати тільки онлайн користувачів". Інші можливості та налаштування цієї чудової програми я опишу в найближчих публікаціях. Вдалого вам просування в соціальних мережах. Бажаю вам, щоб з вашої групи в Вконтакте на ваш сайт було якомога більше трафіку!