К постам Опубликовано: 2016-12-03

Скільки заробляють оптимізатори в SEO-компаніях

Яка середня зарплата сеошника в різних країнах? Тут, звичайно, ми не говоримо про мега-сеошників, які за сумісництвом програмісти, аналітики, лінгвісти і маркетологи, так як з ними інша історія. Нижче представлена інформація про заробіток оптимізаторів, які працюють в агентствах, що пропонують послуги з SEO. Цифри взяті з різних джерел – публічні вакансії компаній і безпосередньо інформацію від фахівців і керівників.

Середні зарплати молодшого seo-фахівця в різних країнах

Буквально 1-2 роки тому найнижчі зарплати були в Білорусі, зарплата молодшого seo-фахівця починалася з 200$ і в середньому становила $300-$400. Але на даний момент найнижчі показники в Україні. У середньому, український сеошник в компанії заробляє від $300 до $500, залежно від стажу і кількості поточних проектів.

Якщо вартість чашки хорошої кави близько $2, молодшому оптимізатору в Україні потрібно працювати цілу годину, щоб заробити на неї.

Середня зарплата провідного seo-оптимізатора в Україні, Білорусі, Росії та США

Провідний фахівець заробляє вже відчутно більше. У Москві зарплата нормального оптимізатора рідко оцінюється менше ніж $1000 в місяць. Тому москвичі часто практикують роботу з регіональними агентствами або фахівцями. Зарплати сеошників в регіонах приблизно такі ж, як на білоруському ринку.

Скільки заробляє керівник SEO-відділу в Україні, Білорусі або Москві

Керівник відділу має велику відповідальність і командує процесом, тому йому достатньо попрацювати 7 хвилин в Москві або 25 хвилин в Україні, щоб випити чашечку кави. Найбільший рівень заробітку у SEO-фахівців, звичайно ж, в США. Цей показник у 8-10 разів перевищує мінімальні показники зарплат країн СНД.