К постам Опубликовано: 2016-11-16

SEO інструменти (SEO tools) для просування сайту

В Інтернеті дуже багато різного роду онлайн - сервісів. Кожен ЅЕО інструмент (SEO tool) має як свої плюси, так і мінуси. Тут зібрані найосновніщы і найбільш корисні для SEO - оптимізатора онлайн інструменти.

SEO ІНСТРУМЕНТИ :

webmasters.ru - онлайн сервіс для визначення PR головної сторінки і перших 100 внутрішніх сторінок сайту. Дуже зручний сервіс для того, що б підняти показник PR.

pr-cy.ru Повна інформація про точну кількість, зовнішніх і внутрішніх посилань на сторінці, а так само url посилань і їх текстове оточення (nofollow, noindex). Дозволяє оптимізатору оцінити привабливість сторінки на предмет розміщення зворотнього посилання.

seogadget.ru Найбільш зручний, на мій погляд, сервіс експрес - аналізу сайту. Визначається тіц, pr, індексація, місце розташування сайту; наявність сайту в ЯК і DMOZ, беклінків; скріншот сайту. Перевірка зворотних посилань. Виводить ТІЦ і PR посилань. Сервіс працює в 2 режимах: відображення всіх знайдених посилань (з анкорами) і відображення тільки списку доменів. Якщо підключити функцію відображення PR посилань, сервіс працює трохи повільніше.

megaindex.ru Перевірка релевантності. Релевантність один з показників якості сторінки. Відкрити webmaster.yandex Аддурилка Яндекса. Для додавання пошук нових сайтів і сторінок. Дозволяє прискорити індексацію сайту або блогу.

wordstat.yandex Wordstat - Яндекс. Статистика ключових слів і словосполучень. Сервіс дозволяє оптимізаторам вибрати ключові слова і пошукові запити для просування сайту.

advego.ru Багатомовна онлайн перевірка орфографії. Крім стандартної статистики тексту виводить показники "води",академічної та класичної нудоти документа.

istio.com Онлайн інструмент, який виводить статистику тексту, семантичне ядро, кількість слів, кількість стоп-слів.

seogenerator.ru Онлайн синонімайзером текстів, генератор анкорів і назв. Дуже зручний інструмент для унікалізації текстів статей та анонсів.