К постам Опубликовано: 2016-11-15

Прогін по твіттер акаунтів: як створити якісний твіттер аккаунт

Прогін по твіттер акаунтів був до недавнього часу однією з найбільш затребуваних на ринку SEO послугою.

Це пояснювалося тим, що в результаті прискорювалася індексація сторінок сайту, збільшувалася кількість соціальних сигналів, розбавлення посилальної маси. Інтеграція з соціальними мережами дуже важлива. Якісний твіттер аккаунт багато фахівців відзначають, що твіттер вже не той. Навіть прогін по дуже якісним твіттер акаунтів не гарантує швидкої індексації статті.

Якісний твіттер аккаунт - що це таке? Давайте розберемося. На мій погляд, якісні облікові записи Twitter повинні відповідати таким критеріям:

1. Оригінальне оформлення і опис. "Яйцеподібні обліковы записи Twitter, м'яко кажучи, нікому не потрібні і до них мало довіри. Наприклад, свій твіттер аккаунт, який пов'язаний з цим блогом, я оформив таким чином. Не думаю, що в мережі складно для оформлення знайти красиві зображення. Я брав картинку в блозі Техдизайнер. Нагадаю, що розмір фонової картинки в твіттер-акаунті повинен становити 1900 х 960 пікселів.

2. Вважається, що якісний твіттер-аккаунт повинен мати від 1000 читачів. Але я цієї точки зору не поділяю. По-перше: кількість читачів накручується елементарно і часом навіть сильно "прокачані" облікові записи Twitter не проіндексовані в пошукових системах. По-друге: є інші більш вагомі критерії, за якими визначається якісний твіттер-аккаунт чи ні. Але про це трохи пізніше.

3. Вік аккаунта теж досить важливий критерій. Якісні облікові записи Twitter зазвичай мають вік більше року, іноді від шести місяців.

4. Індексація в Яндекс і Google. Існує безліч сервісів, на яких можна придбати твітти. І підхід до визначення рейтингу твіттер акаунтів в цих сервісах самий різний. Якщо ви купили твіт у записі, який не проіндексований в Яндекс і Google, - це означає, що ви просто викинули гроші. Обов'язково перевіряйте проіндексовані акаунти в Twitter пошукових системах чи ні.

5. Соціальний авторитет. Якісний твіттер аккаунт повинен мати соціальний авторитет більше нуля. Мій аккаунт @codeinua має соціальний авторитет 10,5. Визначити соціальний авторитет можна підставивши у посилання http://rating.t30p.ru/?https://twitter.com/codeinua замість codeinua назву свого аккаунта без @. 6. Рейтинг Klout. Слід сказати, що рейтинг Klout є одним з критеріїв визначення того якісний твіттер-аккаунт чи ні. Розрахунок цього рейтингу заснований в основному на активності в Twitter, але також враховує показники з Google+ і ще кількох соціальних мереж.

Вважається, що якісні облікові записи Twitter мають Klout score від п'ятдесяти або близьке до п'ятдесяти.

Як підняти рейтинг твіттер акаунтів За моїми спостереженнями на рейтинг Klout score найкраще впливають:

  •  Регулярна публікація твітти. Для автоматичного наповнення вашого твіттер акаунту рекомендую використовувати сервіс Time2Post.RU. Там в налаштуваннях є опція "Додати сполучення з RSS. Я додав кілька стрічок з цікавих для мене сайтів. Крім того, якщо є час, додаю простенькі твітти без посилань. Цей процес теж можна автоматизувати, використовуючи сервіс hootsuite.com.
  • Використання списків у Twitter.
  • Відмітка твітти обраним.
  •  Використання в твиттах хештегов.
  •  Ретвіти.
  •  Відповіді на твіт. Якщо у вас є кілька своїх акаунтів у твіттер, ви можете поговорити з розумною людиною - з самим собою :) 7. Використовуйте твітти з відео та зображеннями. Результати від цих дій також доступні в аналітиці Твіттер.

Де замовити прогін по твіттер акаунтів? Прогін по твіттер акаунтів можна замовити на будь-якому SEO форумі, наприклад, на maultalk.com або searchengines.guru. Коштує це відносно недорого. Відразу уточніть, буде ручної прогін по твіттер акаунтів або автоматизований. Перевагу слід віддати ручного прогоні, якщо кількість посилань до трьохсот. Обговоріть з виконавцем вимоги до якісних твіттер-акаунтів і питання, пов'язані з унікальністю околоссылочного тіста і хештегов. Після того як зроблений прогін по твіттер акаунтів в Яндекс Вебмастере у вас повинно збільшитися кількість вхідних посилань з Twitter, наприклад, як у мене. Прогін по твіттер акаунтів все ще ефективний для цілей пошукової оптимізації.