К постам Опубликовано: 2016-12-23

Приклад моментального виведення сайту з під фільтрів Гугл Пінгвін і Яндекс Мінусинськ

Сьогодні я хотів би вам розповісти про один дуже цікавий проект. При роботі над ним я провів своєрідний експеримент. Суть експерименту полягала у роботі над зняттям фільтрів Яндекс і Гугл.

Так вже вийшло, що цей сайт потрапив до мене вже з фільтром Гугл і Яндекс. Гугл фільтр це Пінгвін, фільтр Яндекс – Мінусинськ.

Мета була не така то і проста – за місяць позбавити сайт від фільтрів і вийти на колишній рівень відвідуваності. Скажу відразу – мета була досягнута раніше (всього за 2 тижні) і більше (сайт відразу зайняв ТОП).

 

Робота над помилками

 

Першим ділом я проаналізував посилальний профіль сайту. В принципі я заздалегідь очікував там побачити те що я там побачив – велика частина посилань сайту містила комерційні анкори.

Як зараз робить більшість сео-оптимізаторів – знімати посилання і чекати було абсолютно марно. Дана методика дозволяє зняти Мінусинськ як мінімум за місяць, а то і 2, Пінгвінові на такі маніпуляції взагалі срати.

 

Так що мені смішно деколи бачити, як інші оптимізатори масово розсилають заявки на ГГЛ та Міралінкс з проханням зняти посилання т. к. їх сайт потрапив під фільтр.

 

1 просту дію і 2 зайця

 

Взагалі в цьому світі все так влаштовано – чим простіше рішення, тим воно ефективніше. До сайту був підклеєно інший домен. Основний домен було закуплено безліч розмаїтих соц сигналів і посилання з крутих новинарів (для прискорення підклеювання).

 

Хто не знає, підклеювання — така процедура, коли до основного домену подцепляется ще 1, свідомо нефільтрований. Кожна сторінка основного домену повинна вести на однойменну сторінку в рамках іншого домену. Наприклад — сторінка фільтрованого сайту має вигляд www.site1.ru/page1/, де www.site1.ru — фільтрований домен . У разі підклеювання при введенні даної сторінки повинен відбуватися автоматичний 301 редирект на адресу www.site2.ru/page1/, де www.site2.ru — подклеенный домен.

 

Як результат – рівно через 2 тижні двох фільтрів як і не було:

 

 

Вихід з під Мінусинська

 

 

 

Вихід з під Пінгвіна