К постам Опубликовано: 2016-12-04

Контент маркетинг або просто розміщуємо статті

Сьогодні хотілося б поговорити про тренд останнього року – контент маркетингу. Насправді, контент маркетинг найпростіше порівняти з ре-брендингом велосипеда. Контент маркетинг стояв біля витоків seo, потім його замінила масова закупівля посилань, яка за підсумком еволюціонувала в новомодне слово линкбилдинг.

По суті своїй контент маркетинг це тупе розміщення статей з красивою назвою....

І так, це дуже ефективно сьогодні!

 

Живий приклад

Давайте розглянемо простий приклад клієнтського сайту:

 

контент маркетинг у справі

 

В основі цього графіка лежить комплексний підхід, який будується на тупому розміщення правильних статей. І чим більше статей розміщується, тим крутіше крива. Багато студії намагаються заплутати вам мізки новомодними слівцями, на насправді все гранично просто.
Але не все так просто, як може здатися і свою нюанси тут все-таки є!

Нюанси контент маркетингу

Варто розуміти, що у цього напряму є як зовнішня так і внутрішня складова і у кожної з них є свої особливості. Особливий акцент я б тут зробив на якості самих статей. Багато можуть не повірити, але смислове навантаження-це основа основ.

Можливо вам вже доводилося раніше розміщувати сотнями статті на вашому сайті і не отримати ніякого ефекту, але як же тоді в інших виходять такі графіки? Все просто – семантичний охоплення – ось він, святий Грааль. Буквально через статтю я пишу про шалену важливість ширини семантичного охоплення і це дійсно так.

Як виглядає сайт-лідер тематики? На сторінках цього сайту розташована абсолютно вичерпна інформація по даній тематиці.
Яка стаття буде в ТОП по певному запиту? Та, яка описує даний запит максимально багатогранно (не плутати з числом символів)!

А ось як в рамках однієї статті охопити всю семантику напрямки — це і є найголовніше питання сьогодні! Відповівши на нього ви зможете запустити процес неймовірного зростання для вашого сайту!

То-є тупе розміщення на сайті статей не допоможе вам ні на йоту. Кожна стаття повинна повністю відповідати на поставлене запитання, а всі статті разом повинна об'єднувати докладна семантика.