К постам Опубликовано: 2016-12-23

7 секретів успішного сайту

1. Не використовуйте сторінки привітань

Сторінки привітань – це сторінки, на які ви іноді потрапляєте при заході на який-небудь сайт. Зазвичай вони мають барвисте зображення і запрошення увійти на сайт кшталт "Ласкаво просимо" або "Вхід". Уникайте таких сторінок – насправді вони дратують відвідувачів і спонукають їх піти з вашого сайту. Відвідувачі повинні бачити вміст сайту з першого погляду.


2. Не використовуйте настирливої реклами

Абсолютна більшість відвідувачів ігнорують рекламу на сайтах. Намагайтеся замість нав'язливих банерів використовувати якісні і цікаві матеріали, а рекламу ненастирливо впроваджувати в них. У результаті відвідувачі набагато охочіше будуть кликати по посиланнях.

3. Навігація повинна бути простою і зрозумілою

Ви повинні зробити таку навігацію, щоб навіть дитина могла орієнтуватися на вашому сайті. Уникайте випадаючих меню на скриптах або flash. Якщо відвідувачі не зрозуміють, як орієнтуватися на сайті, вони просто підуть.

4. Відвідувач повинен розуміти, в якому розділі знаходиться

Коли відвідувач робить кілька переходів вглиб вашого сайту, зробіть навігацію так, щоб він розумів, в якому розділі знаходиться. Це полегшить пошук інформації на сайті, і в підсумку ви отримаєте збільшення відвідуваності і переглядів сторінок.

5. Текст повинен легко читатися

Розбивайте текст на невеликі параграфи. Якщо на сторінці багато тексту, розділіть його на короткі блоки, інакше відвідувачі просто підуть.

6. Не використовуйте звуки на сайті

Якщо відвідувач збирається затриматися на вашому сайті, щоб почитати цікавий матеріал, не використовуйте звуки, мелодії, інакше це може дратувати. Якщо ви все-таки хочете використовувати звукові ефекти, то зробіть так, щоб відвідувач міг контролювати гучність або повністю вимикати їх.

7. Намагайтеся, щоб сайт відповідав веб стандартам

Ви повинні зробити свій сайт так, щоб він відповідав прийнятим веб стандартам і правильно відображався в різних браузерах. Якщо ваш сайт відмінно виглядає в Internet Explorer, але неправильно відображається Mozilla Firefox або Opera, то ви втратите багато відвідувачів.