К постам Опубликовано: 2016-12-23

10 сервісів, які допоможуть зробити ваш сайт краще

Сьогодні я розповім вам про 10 сервісів, які допоможуть вам так чи інакше проаналізувати ваш сайт і знайти шляхи для його поліпшення. Адже до досконалості можна йти нескінченно! Всі сервіси, представлені в статті є повністю або частково безкоштовними. Кожним з представлених сервісів користуюся я особисто. Деякими регулярно і щодня, деякими періодично, а деякими користувався раніше (зараз у мене є власні розробки).

У будь-якому випадку — впевнений дана добірка виявиться вам корисною допоможе краще зрозуміти стан вашого сайту, а адже аналіз це основа основ!

 

10 сервісів, необхідних власнику сайту

 

 

  1. Xtool (xtool.ru – допоможе відслідковувати параметри вашого сайту (траст, ТІЦ, індексацію, динаміку посилань, пошукову видимість і т. д.)

Xtool

 

  1. Ahrefs (ahrefs.com – стежимо за анкор листом, динамікою посилального приросту, якістю донорів. Кращий сервіс у своєму роді!

Ahrefs

 

  1. RDS (www.recipdonor.com) – детальна інформація про сео вашому сайті. Люблю використовувати даний сервіс для аналізу доменів. Нерідко домен, у WHOIS якого зазначено, що він може бути зовсім навіть і не новим. І нерідко давно вже ушатаным ;) Додатково тут можу порадити Вебархив (archive.org/web

RDS

 

  1. Similar web (www.similarweb.com – можемо проаналізувати конкурентів. Кращий сервіс, який дозволяє зрозуміти, чим «дихає» сайт, звідки ростуть ноги у трафіку, які поведінкові метрики і багато іншого. Допомагає рівнятися на лідера тематики. Сервіс з розряду " маст хев!

 

SimilarWeb

  1. Spywords (spywords.ru – якщо ви працюєте з Діректом — цей сервіс стане вашим кращим другом. Кращий спосіб взяти все найкраще від семантики ваших конкурентів, об'єднати прочистити і вже зі старту стати кращим. Користуватися треба з головою! Без розуміння механіки Директ марний ;)

SpyWords

 

  1. Сайтрепорт (saitreport.ru – глибока аналітика вашого сайту та сайтів конкурентів

Сайтрепорт

 

  1. Text ru (text.ru)– глибокий аналіз текстів. Тут я і мої копірайтери перевіряють тексти.

text ru

 

  1. Google PageSpeed (developers.google.com)- обов'язковий для кожного власника сайту. Сьогодні і Гугл і Яндекс дуже погано ставляться до повільних сайтів, які до того ж ще й без адаптивки на повному серйозі!

Google Pagespeed

 

  1. BrowserShots (browsershots.org)- дозволяє безкоштовно протестувати сайт в різних браузерах. Пошукові системи останнім часом все гірше ранжирують сайти, верстка яких розвалюється в одному з браузерів!

Browser Shots

 

  1. SEOlib (seolib.ru - сервіс перевірки позицій сайту, релевантності текстів та ін

SEOlib